Kontakta oss

Ta kontakt och berätta för oss vad vi kan hjälpa dig med. Ring oss gärna eller fyll i

mail-formuläret nedanför så hjälper vi dig med dina frågor.

Säljare:

Jonas Regild / Region Mitt                                         Dan Gunnå / Region Mitt/Norr

jonas.regild@njordcleanair.com                                 dan.gunna@njordcleanair.com

+ 46 8 515 110 22  + 46 73 519 12 45                       + 46 8 515 110 22  + 46 73 81 700 33

 

Dan Årheim / Region Syd                                           Margareta Tarre Bolin / Region Väst

dan.arheim@njordcleanair.com                                margareta@njordcleanair.com

+ 46 8 515 110 22  + 46 73 519 12 46                       + 46 8 515 110 22  + 46 73 519 12 47

 

Service:
Robert Karchut                                                             Roffe Lipka

robert.karchut@njordcleanair.com                            roffe.lipka@njordcleanair.com

+ 46 8 515 110 22  + 46 73 519 12 40                     + 46 8 515 110 22  + 46 73 519 12 49

 

Radoslaw Zajac

radoslaw.zajac@njordcleanair.com 

+46 735 191 241

Försäljningsansvarig:
Dan Engstrand

dan.engstrand@njordcleanair.com

+46 8 515 110 22 +46 73 519 12 48

 

 

Kontakta oss

Ta kontakt och berätta för oss vad vi kan hjälpa dig med. Ring oss gärna eller fyll i

mail-formuläret nedanför så hjälper vi dig med dina frågor.

Säljare:
Jonas Regild / Region Mitt
jonas.regild@njordcleanair.com
+46 8 515 110 22
+46 73 519 12 45

Dan Gunnrå / Region Mitt/Norr
dan.gunna@njordcleanair.com
+46 8 515 110 22
+46 73 81 700 33

Dan Årheim / Region Syd
dan.arheim@njordcleanair.com
+46 8 515 110 22
+46 73 519 12 46

Margareta Tarre Bolin / Region Väst
margareta@njordcleanair.com
+46 8 515 110 22
+46 73 519 12 47

Service:
Robert Karchut
robert.karchut@njordcleanair.com
+46 8 515 110 22
+46 73 519 12 40

Roffe Lipka
roffe.lipka@njordcleanair.com
+46 8 515 110 22
+46 73 519 12 49

Radoslaw Zajac
radoslaw.zajac@njordcleanair.com

Försäljningsansvarig:
Dan Engstrand
dan.engstrand@njordcleanair.com
+46 8 515 110 22
+46 73 519 12 48

Organisationsnummer

556972-8024

Adress

Dåntorpsvägen 33 Hus 17,

136 50 Jordbro

Hitta till vårt kontor

Skicka e-post till oss

Send message